O nás

Energií se bavíme již 20 LET

Accu Technology spol. s r.o. byla založena v roce 2000 se zaměřením na výrobu baterií do mobilních telefonů. Éra začátku 21. století byla rozkvětem mobilních technologií a dodávky našich baterií putovaly nejen k zákazníkům v ČR, ale také na Slovensko, do Polska, Rakouska a na Ukrajinu.

Zvýšená poptávka po servisu akumulátorů do mobilních zařízení dala vzniknout přidružené výrobě repasí baterií (domácí spotřebiče, akumulátorové nářadí, průmyslové, zdravotní a vojenské využití). Od roku 2012 se na trhu začala objevovat první elektrokola. Proto se společnost zaměřila i na tento sortiment a nyní můžeme zákazníkům nabídnout jak širokou nabídku repasí baterií do elektrokol, tak i nové baterie do elektrokol vlastní značky ACCU.

Accu Technology s.r.o. si vždy vážila zručnosti našich elektrotechniků, jejich „zlatých českých ručiček“. Spojením těchto schopností, profesionálního vybavení a prvotřídních vstupních surovin, Vám můžeme nabídnout kvalitní provedení a bezproblémový servis. Vstupní suroviny odebíráme pouze z evropské distribuce výrobců SONY, SANYO, PANASONIC a SAMSUNG.

Našich 20 let existence nás staví do role jednoho z největších a nejzkušenějších výrobců akumulátorů v ČR. Nejsme jen obchodníci a výrobci, jsme lidé, které jejich profese baví a nepřestáváme se těšit na další výzvy, které nám budoucnost a vy připravíte.

Váš ACCU tým.

HISTORIE FIRMY

22.12.2000
Vznik společnosti Accu Technology spol. s r.o..
L
2001
Zahájení výroby baterií do MT pro Česko
L
2003
Expanze prodeje baterií do MT na Slovensko
L
2004
Expanze prodeje baterií do MT na Ukrajinu a do Polska
L
2005

Dílčí spolupráce s distributorem v Rakousku

L
2006
Zahájení přidružené výroby repasí baterií do aku nářadí.
L
2010
Zahájení výroby nových baterií do akumulátorového nářadí
L
2011
Investice do nových bodovacích zařízení.
L
2012
Zahájení výroby repasí baterií do elektrokol a ostatních e-pohonů
L
2017
Investice do dalšího výrobního zařízení
L
2019
Pořízení profesionálního bodovacího zařízení o svařovacím výkonu 12kA pro posílení výroby baterií do elektokol
L
2020

Zatím nejvýznamnější investice společnosti, pořízení nových výrobních a administrativních prostor o celkové rozloze 1000m2

Kontaktujte nás!

Potřebujete poradit nebo vypracovat nabídku?
Ať už máte jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat a naši odborníci Vám doporučí nejoptimálnější vhodné řešení.