Baterie pro aku nářadí Li-ion

Výroba a repase baterií pro aku-nářadí Li-ion

Vyrábíme a repasujeme všechny typy baterií pro Aku-nářadí ať už se jedná o PROFI nářadí Bosch, Hilti, Makita, Metabo, DeWalt, Hitachi, Festo, Protool, WÜRTH, AEG, Atlas Copco, Milwaukee, Paslode, Black&Decker, Gardena, STIHL, Fein, Panasonic, nebo o hobby nářadí jako jsou Ferm, Parkside, Grizzli, Extool, Worx a další.

Protože používáme výhradně profesionální články určené pro Profi nářadí, stává se i z obyčejného nářadí nástroj profesionála.

PROFI baterie do aku nářadí Li-ion

Ve většině případů používáme k repasi články shodných značek či parametrů jako v originálních bateriích renomovaných výrobců. Vzhledem k vývoji na trhu baterií jsme v mnoha případech schopni navýšit původní kapacitu až na dvojnásobek původní.

HOBBY baterie do aku nářadí Li-ion

Pro repase hobby nářadí používáme rovněž články jako ve variantě „profi“, takže z Vašeho nářadí jsme schopni udělat nástroj pravého profesionála. Ačkoli se zdá, že repase baterie pro hobby nářadí je mnohdy nerentabilní, častokrát je opak pravdou.

Co získáte profesionální repasí od ACCU Technology?

  • výrazně prodloužíte výkon Vašeho zařízení
  • výrazně životnost Vašeho zařízení
  • férové ceny – odpovídající kvalitě článků a odvedené práci
  • dvouletou záruční dobu
  • možnost přímé komunikace s výrobcem

Používáme pouze značkové články od špičkových výrobců Panasonic, Sanyo, Sony, Samsung a LG.

Uvědomme si, že právě baterie je srdcem každého nářadí. Pokud dojde ke špatnému nadimenzování baterie, ať už při nákupu nového stroje nebo při samotné neprofesionální repasi, ve většině případů se levný nákup ve výsledku prodraží.

Při nákupu levného aku nářadí, či neprofesionální (levné) repase dochází po krátké době k výrazné ztrátě výkonu, takže s nářadím, které není ještě zdaleka opotřebované již nelze pracovat. Následně dochází k tomu, že relativně zdravé nářadí jsme nuceni vyřadit z provozu a kupovat nové. Řešení je však nasnadě.

Kontaktujte nás!

Potřebujete poradit nebo vypracovat nabídku?
Ať už máte jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat a naši odborníci Vám doporučí nejoptimálnější vhodné řešení.