ACCU power of energy

Váš specialista na akumulátory
baterie a napájecí zdroje

přihlášení  /  registrace

s DPH
bez DPH

0,00 Kč
0,00 Kč

O společnostiAKUMULÁTORY S NOVOU TVÁŘÍ


Společnost Accu Technology byla založena vroce 2000 scílem zavedení výroby akumulátorových sad a baterií do mobilních telefonů. Vzhledem k velmi rychlému nárůstu poptávky po našich výrobcích, je v následujících letech výroba baterií do mobilních telefonů z větší části převedena do zahraničí a pod zavedením systému řízení výroby ISO 9001 ISO 9002 pečlivě monitorována.

Centrála v České republice je zaměřena především na vývoj a výrobu akumulátorových sad jak pro OEM zákazníky tak pro všeobecné použití, repasí akumulátorových sad, exportní činnost pro oblast Evropy, velkoobchodní a maloobchodní prodej a poradenskou činnost v oblasti akumulátorové energie. Ve spolupráci s dodavatelskými společnostmi poskytujeme kvalitní výrobu akumulátorových sad a repasování dosloužilých akumulátorových baterií na bázi Ni-Cd, Ni-MH, Li-ion a Li-polymer. Mezi naše nejvýznamnější dodavatele patří společnosti Sanyo Energy Europe Gmbh a Panasonic Matsushita Electric Industrial Co. Ltd.

Jelikož neustále sledujeme nové technologie a potřeby trhu v této oblasti, snažíme se velmi rychle reagovat na potřeby koncových zákazníků a velkoobchodních partnerů. Zaměstnanci společnosti Accu Technology jsou připraveni zpracovat, poradit a poskytnout nejoptimálnější řešení Vašich požadavků.

Naším cílem není vysoký krátkodobý profit, ale dlouhodobá spolupráce!

Nahoru

Obchodní podmínky  |  Reklamační řád  |  Jak nakupovat?  |  Kontakty

© ACCU Technology, spol. s r.o.