ACCU power of energy

Váš specialista na akumulátory
baterie a napájecí zdroje

přihlášení  /  registrace

s DPH
bez DPH

0,00 Kč
0,00 Kč

Všeobecné obchodní podmínky

Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi prodávajícím (provozovatelem e-shopu) společností Accu technology spol.s r.o. (dále jen „prodávající”) a fyzickými či právnickými osobami vznikající (dále jen „kupující”)na základě objednávky uzavřené prostřednictvím e-shopu www.accu.cz. Práva a povinnosti se řídí zákonem č.513/1991 Sb., obchodní zákoník v platném znění. Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od15.5.2009. Kupujícímu se doporučuje seznámit se s Reklamačním řádem a Všeobecnými obchodními podmínkami ještě před objednáním zboží.

Prodávající

Accu technology spol.s r.o., IČ26031582, se sídlem Farského 1462, 390 01 Tábor, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích oddílC, vložka 10291.

Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. svýjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku, nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu předem potvrdí telefonicky nebo e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám. Pokud kupující s takovouto změnou nesouhlasí, objednávku nepotvrdí a tato není realizována.

Objednávat je možno následujícími způsoby:

 • prostřednictvím elektronického obchodu (dále jen e-shop)
 • telefonicky
 • faxem
 • ústně (návštěvou kamenné prodejny vsídle společnosti)

Závaznost objednávky

Objednávka se stává závaznou v momentě přidělení čísla objednávky. Objednávku je možné učinit prostřednictvím internetového obchodu, telefonu, faxu nebo zasláním e-mailu. Nedojde-li k převzetí zásilky vyexpedované na základě závazné objednávky, bude prodávající účtovat náklady na manipulaci spojené s expedicí zboží včetně přepravného.

Možnosti platby

 • DOBÍRKOU
  Stále nejpoužívanější metoda platby. Zboží platíte vhotovosti přepravci při převzetí zásilky.
 • BANKOVNÍM PŘEVODEM
  Pokud zvolíte platbu předem bankovním převodem, systém Vám vygeneruje údaje potřebné pro okamžité provedení platby. Zboží expedujeme ihned po připsání platby na náš účet. Daňový doklad obdržíte spolu se zbožím.
 • V HOTOVOSTI
  Při osobním odběru v naší kamenné prodejně samozřejmě máte možnost zaplatit zboží vhotovosti.

POZOR

V případě osobního odběru doporučujeme si potvrdit telefonicky, popř e-mailem dostupnost zboží na prodejně. Jen tak můžeme zaručit, že zboží bude skutečně připraveno k odběru. Zakázky určené na repasi či na opravu, archivujeme max. 1rok, poté jsou předány na likvidaci dle příslušných místních ustanovení.

Platba za zboží

V současné době je možné platit zboží dobírkou (hotově při převzetí od dopravce), případně předem bankovním převodem na náš účet (zboží je expedováno až po připsání platby na náš účet). Ve druhém případě je účtovaná částka za dopravné nižší o dobírkový poplatek – viz tabulka cen dopravného.

Doprava zboží

Zboží nejčastěji zasíláme prostřednictvím expresních přepravců, kteří mají ve smluvních podmínkách dobu doručení do 24hodin od předání zásilky. Ceny dopravného viz možnosti dopravy a platby.

Expedice

Zboží označené jako "skladem" odesíláme maximálně do tří pracovních dnů. Pokud je jako dostupnost uvedeno konkrétní datum, nemáme momentálně zboží na skladě a budeme jej expedovat k uvedenému datu (datum označuje předpokládaný termín naskladnění). O termínu dodání zboží, u kterého je dostupnost "na dotaz" Vás budeme informovat po obdržení objednávky. Nebudete-li souhlasit s navrhnutým termínem dodání, objednávka bude stornována.

Možnosti dopravy a platby

Zasílání zboží – Českou poštou - ČR. Podmínkou je objednávka přijatá do 12:00. Přepravce běžně dodává zásilky kamkoliv do ČR do 24 hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky:

Ceník dopravného

ceník
dopravného
způsob platby
bankovní převod dobírka
do 1.000Kč nad 1.000Kč do 1.000Kč nad 1.000Kč
Česká pošta 79Kč zdarma 99Kč zdarma

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě skupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@accu.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat faxem, e-mailem, nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky dává prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.

Nahoru

Obchodní podmínky  |  Reklamační řád  |  Jak nakupovat?  |  Kontakty

© ACCU Technology, spol. s r.o.